مراحل اخذ نمایندگی

شایستگی های کلیدی

قبل از ورود به گام های عملی، خود را ارزیابی کنید و در صورت داشتن توانمندی ها و روحیاتی از قبیل علاقه مندی به کار تیمی، تعهد نسبت به اهداف، علاقه مندی به مدیریت و رهبری، آشنایی با کامپیوتر و فضای مجازی و روحیه مثبت اندیشی، نسبت به انجام گام های بعدی اقدام کنید.

تکمیل فرم ثبت نام در سایت

در گام اول، بایستی اطلاعات خود را در فرم ثبت نام نمایندگی وارد کنید و مدارک خواسته شده را آپلود کنید. در این مرحله، سوابق و مهارت های مختلف شما مورد سوال قرار میگیرد.

شرکت در مصاحبه

در گام دوم، مصاحبه شما به شکل حضوری در دفتر مرکزی آتیه سازان برگزار می شود. (در شرایط کنونی، برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و رعایت فاصله اجتماعی و کاهش تردد ها، مصاحبه به صورت آنلاین و از راه دور نیز امکان پذیر است)

** جهت آمادگی بیشتر، پیشنهاد می شود که صفحات مختلف سایت کالج بیمه را مطالعه کنید و مطالب پیج اینستاگرام آن را بررسی فرمایید.

تکمیل مدارک جهت اخذ نمایندگی

پس از قبولی در مصاحبه، می بایست ظرف مدت تعیین شده، نسبت به تکمیل کردن مدارک نهایی جهت اخذ کد نمایندگی خود اقدام کنید. پس از ارسال مدارک از طریق ایمیل یا راه های ارتباطی آنلاین دیگر، و تایید آنها توسط کارشناسان تیم کالج بیمه، قرارداد نمایندگی از سمت دفتر مرکزی تهران صادر شده و برای شما ارسال می شود. پس از رؤیت و امضای قرارداد، بهمراه اصل مدارک به دفتر مرکزی ارسال میگردد.

** امضای قرارداد نمایندگی به منزله شروع فعالیت رسمی می باشد.

شروع آموزش ها

آموزش های مورد نیاز شما توسط مدرسین آغاز می شود. تمامی آموزش ها بشکل تصویری تدوین شده است و در اختیار پذیرفته شدگان قرار می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ thirteen = sixteen