مزایای شغلی

شروع یک کسب و کار ایده آل با سرمایه ای اندک

نمایندگان، در صورتی که تمایل داشته باشند، می توانند پس از قبولی در آزمون مدیریت و دریافت تاییده های لازمه، نسبت به تاسیس دفتر اداری مربوط به نمایندگی در حوزه سکونت خود، اقدام نمایند.

داشتن امکانات و یا توان اولیه جهت تاسیس دفتر در مصاحبه متقاضیان ورود به کار، تاثیر بسزایی دارد.

دریافت آموزش های رایگان صفر تا صد موفقیت در صنعت بیمه

بیش از 100 ساعت آموزش برای شروع فعالیت و تضمین موفقیت در ادامه مسیر، برای نمایندگان موجود می باشد.

امکان ارائه تمامی محصولات بیمه ای

نمایندگان شرکت می توانند روی تمام رشته های بیمه ای فعالیت کنند و کارمزد دریافت نمایند.

ارتقای جایگاه شغلی

یکی از جذاب ترین مزایای شغلی در مجموعه آتیه سازان و در کنار تیم کالج بیمه، این است که شما در هر سطحی که باشید، می توانید برای کسب جایگاهی بهتر تلاش کنید و هرگز در یک شرایط ثابت نمی مانید. یکی از این تغییر جایگاه ها مربوط می شود به تغییر از کارشناسی فروش به مدیریت فروش، که مدیر فروش قادر خواهد بود تیم فروش تشکیل دهد و به آموزش آنها بپردازد.

ارتقای سطح کارمزد

قطعاً تجربیات و مهارت های کاری شما به مرور زمان و بر اساس دریافت آموزش های گوناکون و تمرین عملی خود شما در میدان واقعی کسب و کار بالاتر خواهد رفت. متناسب با رشد عملکردی شما، سطوح مختلفی از میزان دریافت کارمزد در قرارداد شرکت تعریف شده است که بسیار جذاب است. در واقع همانند ارتقای جایگاه شغلی، ارتقای سطح کارمزدی نیز برای اعضای سازمان مقدور است.

امکان حضور در در همایش ها و برنامه های سازمانی

بهره گیری از دانش اساتید بزرگ کشوری می تواند تحول عطیمی در همه جوانب زندگی ما ایجاد کند؛ این جوانب فقط محدود به شغل و درآمد ما نمی شود. اعضای شرکت می توانند به تناسب جایگاه خود در همایش های مختلفی شرکت کنند و الگوهای موفق کشور خودمان را ببینند.