پرسش های متداول

مزایای مدیر فروشی به نسبت کارشناس فروشی چیست؟

مدیریت فروش گامی به جلو برای رسیدن به اهداف فردی می باشد. مدیر فروش ثبات درآمدی بالاتری داشته و در سازمان از اعتبار بالاتری برخوردار است و می تواند با عملکرد مناسب، خود را به جلسات مهم اتاق فکر سازمان برساند. علاوه بر این، می تواند با داشتن یک تیم فروش از بازار بکر و مستعد بیمه برای رسیدن به درآمد عالی بهره مناسب را ببرد.

مدیر فروش آتیه سازان در صنعت بیمه نقش یک کارآفرین را بازی می کند که فرصت شغلی را به هموطنان و بخصوص جوانان کشور اهدا می نماید.

نکته: همه کارشناسان و نمایندگان آتیه سازان می توانند به مدیریت فروش نائل گردند، که شرایط و مراحل آن در بخش های دیگر سایت معرفی شده است.

شغل نمایندگی پاره وقت است یا تمام وقت؟

کارشناس فروش می تواند به صورت پاره وقت (ارائه گزارش حداقل 5 ساعت کاری روزانه) یا تمام وقت (ارائه گزارش حداقل 8 ساعت کاری روزانه) فعالیت کند. اما مدیر فروش موظف است حداقل روزانه 8 ساعت زمان برای فعالیت اختصاص دهد.

نکته: بررسی ها نشان می دهد که با توجه به متغیر بودن زمان کاری (انعطاف پذیری ساعت کاری) برای فعالیت، اما همکارانی که تمرکز و زمان بیشتری برای کار می گذارند، سرعت رشد شغلی و درآمدی بالاتری نسبت به دیگران تجربه می کنند.

آیا سن و جنسیت در گزینش نماینده تاثیر دارد؟

سن و جنسیت هیچ تاثیری در گزینش و یا حتی در ادامه کار، در موفقیت و پیشرفت شغلی ندارد. آن چیزی که مهم است میزان انگیزه و اشتیاق فراگیری آموزش ها و قرار گرفتن در چارت شغلی تعریف شده می باشد.

برای شروع کار به چه میزان سرمایه نیاز است؟

شغلی که با حداقل سرمایه گذاری اولیه بتواند پتانسیل درآمدی بالایی ایجاد کند، قطعا انتخاب درستی است. ما شرایطی فراهم نموده ایم که شما با کمتر از پانصد هزار تومان سرمایه گذاری اولیه بتوانید صاحب یک کسب و کار شوید و تبلیغات اولیه خود را نیز شروع کنید، سپس آموزش های رایگان ببینید و در مسیر درآمدی خوبی بعنوان کارشناس فروش قرار بگیرید.

آیا تاسیس شعبه نمایندگی ضروری است؟

خیر. اما صرفاً با تاسیس شعبه نمایندگی قادر خواهید بود اقدام به تشکیل تیم فروش بدهید. تاسیس شعب متعدد از اهداف سازمان به شمار می آید.

تفاوت کار در جایگاه مدیر فروشی با کارشناس فروشی در چیست؟

چند نمونه از تفاوتهای بین مدیر فروشی و کارشناسی فروش عبارتند از:

  1. جایگاه شغلی بالاتر در سمت مدیریت فروش به نسبت کارشناس
  2. درآمد مطمئن تر و باثبات تر در مدیریت فروش
  3. امکان بهره مندی از آموزش های حرفه ای با اساتید مطرح کشوری در سمت مدیریت فروش
  4. امکان تشکیل تیم فروش برای مدیران و هدایت و رهبری تیم فروش
  5. امکان تاسیس شعبه نمایندگی مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

آیا در تاسیس شعبه نمایندگی کمک مالی صورت می گیرد؟

خیر. اما پشتیبانی اداری-آموزشی کامل به جهت شروع و تشکیل یک تیم قدرتمند انجام می گردد.

کارمزد فروش خدمات بیمه سامان در شرکت آتیه سازان چقدر است؟

رشته های گوناگون بیمه ای و همچنین سطوح مختلف کارشناسان و مدیران دارای درصد کارمزد متفاوت هستند، که این میزان بسته به عملکرد فرد قابلیت ارتقاء دارد.

مراحل گزینش اولیه متقاضیان نمایندگی چقدر زمان می برد؟

ما تلاش می کنیم که فرایند گزینش را طی 2 هفته کاری به انتها برسانیم، البته بسته به میزان همکاری پذیرفته شدگان در تکمیل و ارسال مدارک این زمان می تواند تا 10 روز کاری کاهش یابد.

آیا امکان انتقال کد نمایندگی به همسر، فرزندان و یا نزدیکان وجود دارد؟

خیر.

آیا بابت شرکت در دوره های آموزش باید هزینه پرداخت کنیم؟

آموزش ها تماماً رایکان بوده و سرمایه اولیه ذکر شده در سوالات قبل نیز بابت فعال سازی کد نمایندگی و شروع تبلیغات نمایندگان مورد نیاز است. کارشناس از تمامی 100 ساعت آموزش کالج بیمه به طور رایگان بهره می برد.

احتیاج به تایید آخرین نظر می باشد
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− two = six