معرفی صنعت بیمه

صنعت بیمه یکی از بزرگترین صنایع پولی و مالی دنیاست که جز سه صنعت برتر مالی جهان شناخته می شود. رشد و پیشرفت این صنعت در کشورهای توسعه یافته دنیا بسیار چشمگیر بوده است. در همه جای دنیا این صنعت را به دو بخش «بیمه های زندگی» و «بیمه های غیر زندگی» تقسیم بندی می کنند.

در ایران با ورود شرکت های خصوصی و ارائه خدمات نوآورانه، عصر جدیدی در صنعت بیمه کشور رقم خورد. این صنعت که از ارکان وزارت اقتصاد و دارایی می باشد، در کنار بورس و بیمه، سه رکن مهم اقتصادی هر کشوری محسوب می شوند. در سال های اخیر با رشد جمعیت کشور و افزایش فرهنگ عمومی بیمه ای مردم، در کنار شرایط اقتصادی و تورمی جامعه، استقبال مردم از خدمات بیمه افزایش یافته است. چرا که واژه بیمه از بیم برگرفته شده است و هرچه ترس و نگرانی در زندگی اجتماع بیشتر سایه می اندازد، نیاز به بیمه بیشتر حس می شود. تا جائیکه در دوران رکود کسب و کار ها، شاهد رونق صنعت بیمه می باشیم و نمایندگی های بیمه با رعایت اصول حرفه ای گری، درآمد قابل توجهی کسب می کنند.

چرا نمایندگی بیمه؟

امروزه بیمه نقش ویژه ای در سبد هزینه ای خانوار دارا می باشد. هر فردی در جامعه متناسب با نیاز های خود حداقل به دو الی سه محصول بیمه ای نیازمند است. در کشور ما، رشد و گسترش نه چندان زیاد بیمه در مقابل رشد جمعیت و افزایش فرهنگ عمومی استفاده از بیمه، فضای بکر و مناسبی برای کسب و کار های بیمه بوجود آورده است. در نتیجه، ما می توانم با ورود به صنعت بیمه و کسب آموزش های حرفه ای، صاحب یک شغل پردرآمد و با جایگاه اجتماعی خوب بشویم.

چرا آتیه سازان؟

شرکت آتیه سازان زندگی ایرانیان و نمایندگی 1166 بیمه سامان در این صنعت عظیم، پیشرو در ارائه خدمات گوناگون هستند. این شرکت با بیمه سامان تعاملات گسترده داشته و نمایندگان آن در سراسر کشور نمایندگان مشغول به کار هستند.

این شرکت بیش از 300 شعبه فعال در سراسر ایران دارد که در حال ارائه کلیه خدمات بیمه ای به مردم عزیز کشورمان هستند. آتیه سازان با تاکید بر آموزش از بدو ورود، همراه نمایندگان و مدیران فروش خود بوده است و تلاش می کند تا با آموزش های مستمر، برگزاری همایش ها و سمینارهای مختلف، جلسات منظم هفتگی و ماهانه، مسیر موفقیت را برای اعضای خود هموار نماید.

آتیه سازان همواره با گردهمایی های سالانه، به تقدیر از نمایندگان و فروشندگان برتر خود می پردازد، و همواره تلاش می کند با حفظ روحیه کار تیمی، فضای پر نشاط را برای اعضای خود فراهم سازد.

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای تیم کالج بیمه محفوظ میباشد.